پیت ماس روسی - تولیدکننده شرکت اکوپروم

پیت ماس روسی

پیت ماس روسی

پیت ماس روسی از تولید کننده اکوپروم در ایران

معد پیت ماس در روسیه


تولید کننده پیت ماس - شرکت اکوپروم  با دارا بودن تکنولوژی مدرن و بکارگیری فناوری پیشرفته، طیف گسترده ای از مخلوط های حرفه ای بر اساس پیت ماس را عرضه می کند. شرکت اکوپروم در سال 2011 تاسیس شده است. کارخانه و معدن پیت ماس اکوپروم در استان سِوِردلوسک (منطقه اورال روسیه) قرار دارد که از نظر موقعیت مکانی نزدیکترین معدن به دریای خزر می باشد. مسافت نزدیک این معدن تا دریای خزر، امکان عرضه پیت ماس به بازار ایران به ارزانترین قیمت را فراهم می نماید.

معدن و کارخانه پیت ماس اکوپروم تنها موسسه روسی است که دارای پروانه تولید پیت می باشد. این شرکت عضو انجمن بین المللی پیت لند است و توسط آکادمی علوم روسیه - شعبه اورال به رسمیت شناخته شده و توصیه شده است. اکوپروم همچنین عضو انجمن تولید کنندگان مواد زراعی می باشد.

شرکت اکوپروم لایه ها و مواد مغذی خاک را با نام تجاری ترفیانایا پلیانا "Торфяная поляна" برای نهالستان، گلخانه ها، باغبانی و سایر تشکیلات کشاورزی تولید می کند.

معدن پیت ماس

معدن پیت ماس

معدن پیت ماس دارای مساحت ۸۰۰ هکتار و در محله ای به نام چیستوی قرار دارد که در زبان روسی به معنی تمیز است

کارخانه پیت ماس

کارخانه پیت ماس

کارخانه پیت ماس در سال 2012 به مساحت 2000 متر مربع ساخته شده است که مجهز به تجهیزات مدرن و پیشرفته می باشد.

خط تولید پیت ماس

خط تولید پیت ماس

تولید پیت ماس در کارخانه با استفاده از ماشین آلات مدرن کشور کانادا انجام می شود. کارخانه مجهز به بیش از 100 نوع ماشین آلات و تجهیزات خط تولید، لودر، تجهیزات برداشت، تراکتور، کامیون و اتوبوس می باشد. ظرفیت تولید کارخانه، هر سال 300.000 متر مکعب افزایش می یابد.

آزمایشگاه کنترل کیفیت پیت ماس

کنترل کیفیت پیت ماس از نظر میزان رطوبت، اسیدیته (ترشی)، رسانایی، میزان مواد آلی و مواد مغذی (نیتروژن و نیترات آمونیوم، محلول فسفر، پتاسیم) در آزمایشگاهی با تجهیزات تحلیلی مدرن بررسی می شود.

کنترل کیفیت پیت ماس

تنوع محصولات پیت ماس

تنوع محصولات پیت ماس شرکت اکوپرم شامل موارد زیر می باشد:  

طیف گسترده تولیدات پیت ماس امکان انتخاب ترکیب مناسب را برای برخی از محصولات فراهم کرده است. خاک های تولید شده به انواع پیت مغذی، مواد افزودنی معدنی، اسیدیته، و فاکتورهای دیگر تقسیم می شوند. حضور بذرشناسان و مهندسین با تجربه در شرکت، امکان تولید خاک سفارشی مورد درخواست مشتری را فراهم می کند و کارایی خاک های پیت ماس تولید شده در گلخانه های شرکت آزمایش می شود.

محصولات پیت ماس برای خرده فروشی:

تولیدات پیت ماس برای انواع گیاه و درخت به صورت خرده فروشی به شرح زیر می باشد:

تنوع بسته بندی پیت ماس به لیتر : 2.5 - 5 - 10 - 25 - 50

محصولات پیت ماس برای فروش حرفه ای:

لایه های سفارشی پیت ماس، شامل پیت ماس خام به علاوه ی هر ترکیب افزودنی مانند PGMix Basocote،ماسه، خاک رس منبسط شده  پرلیت، ورمیکولیت، یا هر ترکیب دیگری به درخواست مشتری می باشد .

تنوع بسته بندی لایه های سفارشی پیت ماس به لیتر :50 - 250